Scroll to top

Web Sitesi

Web Sitesi yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.
Huzur Mağazaları - E-ticaret sayfası
İş Canavarı 25 Ekim 2022
Tablo Picasso - Sanatın Dijital Hali
İş Canavarı 25 Ekim 2022
Oğuzlar Grup İnternet Sitesi
İş Canavarı 11 Ekim 2022
Myviscoo İnternet Sitesi
İş Canavarı 11 Ekim 2022
Çevre Tarım E-Ticaret Sitesi
İş Canavarı 11 Ekim 2022
Uzay Web Sitesi Tasarımı
İş Canavarı 21 Şubat 2022
Novy Web Sitesi Tasarım
İş Canavarı 21 Şubat 2022
Bluedent İnternet Sitesi
İş Canavarı 21 Şubat 2022
Duygu Kerman Web Sitesi
İş Canavarı 21 Şubat 2022
Sapling Web Sitesi
İş Canavarı 21 Şubat 2022
Hijyen Temizlik Web Sitesi
İş Canavarı 18 Şubat 2022
Huzur Mağazaları İnternet Sitesi
İş Canavarı 18 Şubat 2022

Web Sitesi Detaylar

Unutmayın! Kurumsal kimlik genel olarak marka ya da firmaların dışarı açılan yüzüdür. Sizi temsil eder. Sizi yansıtır. Rakiplerinizden ve diğer firmalardan ayrışmanız için mükemmel bir yoldur. Bunun yanında kurumsal kimlik firmayı yansıttığı için müşteri tarafının da çeşitli konularda fikir sahibi olmasına neden olur. İlk izlenimi sadece kurumsal kimlik üzerinden bile verebilirsiniz. Yine hatırlatmakta fayda var ki kurumsal kimliği baştan aşağı değiştirmek riskli bir işlemdir. Yeni oluşan bir firma için daha az riskli olan bu durum köklü bir firma için de çok daha riskli olacaktır. Eğer kurumsal kimlik tasarlatma, değiştirmekte veya güncellemekte kararlı iseniz profesyonel bir destek almanız sizin için iyi olacaktır.

Web Sitesi için bize ulaşın +90 (266) 715 03 63

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Web tasarım nedir? veya Web tasarımı nedir? sorularına verilebilecek en kısa cevap şu şekildedir;

Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının, yazılımını, tasarımını ve güncellenmesini ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini kapsar. Web tasarımda grafik tasarım ve ara yüz tasarımı gibi birçok temel alan vardır. Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetleri, kişisel bilgileri veya hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır. Belirli bir hedef ve prensipler ile oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet veya ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım’ denir.

Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz. Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız.

Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olmalıdır. Web Tasarım yaparken izlemeniz gereken en önemli adımlar şu şekildedir;

1. Adım: Web Tasarım Planlaması 2. Adım: Rakip Araştırması 3. Adım: UX(Kullanıcı Deneyimi) Tasarımı 4. Adım: Web Sitesi İçeriği Oluşturma 5. Adım: UI(Kullanıcı Arayüzü) Tasarımı 6. Adım: Prototip Oluşturma ve Test Etme 7. Adım: Web Sitesini Yayınlamak

Web Sitesi Yaptığımız Sektörler

MağazaMobilyaSanatKömürLojistikMobilyaBahçeBitki